Umywalka betonowa Zoe

Designerska umywalka z betonu architektonicznego będzie nietuzinkowym elementem wyposażenia nowoczesnej łazienki. Produkt wysokiej jakości, odpowiednio zaimpregnowany, powierzchnia łatwa do utrzymania w czystości.

714,38  & Free Shipping

Opis

Pakowanie:

Wymiary (cm) Waga (kg):
50,5×43,0x15,0 ok. 8,65

 

Beton architektoniczny jest bardzo atrakcyjnym materiałem dekoracyjnym, chętnie wykorzystywanym przesz architektów i projektantów wnętrz. Można z niego tworzyć różne elementy wyposażenia, które są nie tylko funkcjonalne, ale i efektowne pod względem wizualnym. Do takich z pewnością należy designerska umywalka w stylu loft.

Umywalka loft to propozycja naszego sklepu, którą dedykujemy wszystkim nowoczesnym łazienkom. Prezentowany produkt wykonany jest z modnego betonu architektonicznego i wyróżnia się oryginalnym, nowoczesnym wzornictwem. Umywalka jest pierwszorzędnej jakości, ponieważ odpowiednio ją zaimpregnowano, dzięki czemu jest wytrzymała, odporna na uszkodzenia mechaniczne i łatwa do utrzymania w czystości.

Umywalka świetnie się sprawdzi w różnych aranżacjach, zarówno na tle cegły, jak i płytek, dekorów czy paneli. Doskonale się komponuje z różnymi materiałami, takimi jak drewno, metal czy szkło. Stanowi także znakomite dopełnienie aranżacyjne z innymi dekoracjami z betonu architektonicznego.

 

Informacyjnie :

Jeżeli koszt wysyłki jest zbyt wysoki, w celu jego obniżenia, prosimy o rozdzielenie zamówionych przedmiotów i złożenie zamówienia na pojedyncze sztuki.

Głównymi czynnikami wpływającymi na cenę dostawy poszczególnych przesyłek są jej gabaryty, ciężar oraz ilość zakupionych produktów wchodzących w skład zamówienia.

Informacje dodatkowe

Waga 8,65 kg
Kolor

Antracyt, Biały, Czarny, Melanż miedziany, Melanż zima, Szary

Numer produktu Niedostępny Kategoria Tagi ,