Umywalka betonowa Costa

Designerska umywalka z betonu architektonicznego będzie nietuzinkowym elementem wyposażenia nowoczesnej łazienki. Produkt wysokiej jakości, odpowiednio zaimpregnowany, powierzchnia łatwa do utrzymania w czystości.

Prezentowana umywalka nablatowa z betonu architektonicznego to produkt o nietuzinkowej, ale dokładnie przemyślanej formie, dzięki czemu świetnie się sprawdzi na blacie w każdej, nowoczesnej łazience. Misa betonowa została umieszczona na solidnej, prostokątnej podstawie, dzięki czemu jest stabilna i odporna na przeciążenia. To designerski produkt wysokiej jakości, który jest odpowiednio zaimpregnowany, co sprawia, że jego powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości i odporna na uszkodzenia.

580,44 

Opis

Beton architektoniczny jest coraz częściej spotykanym elementem wyposażenia wszystkich nowoczesnych wnętrz. Przydaje pomieszczeniem oryginalności, unikatowego charakteru oraz zachwyca designerskim wyglądem. Z tego względu wykorzystuje się go zarówno na dekoracje, jak i produkty bardziej praktyczne, takie jak, np. umywalki.

Umywalka misa betonowa prezentuje się bardzo stylowo, dzięki czemu może być atrakcyjnym elementem aranżacyjnym łazienki w stylu loft. Dostępna jest w różnych kolorach o niejednolitej strukturze, dzięki czemu cechuje się nietuzinkowym, unikalnym wyglądem.

Umywalki loft style to bardzo popularny i modny trend aranżacyjny, który zjednuje sobie coraz więcej zwolenników.

Informacyjnie :

Jeżeli koszt wysyłki jest zbyt wysoki, w celu jego obniżenia, prosimy o rozdzielenie zamówionych przedmiotów i złożenie zamówienia na pojedyncze sztuki.

Głównymi czynnikami wpływającymi na cenę dostawy poszczególnych przesyłek są jej gabaryty, ciężar oraz ilość zakupionych produktów wchodzących w skład zamówienia.

Informacje dodatkowe

Waga 20 kg
Kolor

Antracyt, Biały, Czarny, Melanż miedziany, Melanż zima, Miedziany, Szary

Numer produktu Niedostępny Kategoria Tagi ,