beton architektoniczny

Cena (zł)
Grubość
Kolor
Rozmiar

Kategorie

Wyświetlanie 1–16 z 124 wyników

 • Betonowa donica Capri

  17,86 

  Donica Capri posiada dekoracyjną strukturę z motywem harmonijki, zwężającą się w górnej i dolnej części. Jej minimalistyczna forma łączy w sobie futuryzm i dynamikę. Donica wykonana z betonu architektonicznego w ciekawy sposób podkreśli piękno rośliny i doskonale sprawdzi się w nowocześnie urządzonym wnętrzu.

 • Betonowa Donica Lidra

  108,35 

  Donica Lidra charakteryzuje się stylizowaną na korę drzewa, oryginalną fakturą i przypomina starannie ułożone drewniane okręgi. Połączenie surowości betonu architektonicznego z motywem inspirowanym pięknem naturalnego drewna tworzy ciekawy efekt dekoracyjny. Donica doskonale sprawdzi się nawet dla najbardziej wymagających roślin.

 • Betonowy Stolik kawowy

  416,72 

  Doskonale sprawdza się jako wyposażenie wnętrz w mieszkaniach, w których duży nacisk kładzie się na prostotę oraz funkcjonalność. Nieskomplikowany, subtelny kształt to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych przestrzeni. Pomimo tego, że jest z betonu sprawia wrażenie delikatnego i kruchego wprowadzając tym samym do wystroju lekkość, spokój i harmonię.

 • Combo donica betonowa

  544,58 

  Prosta konstrukcja wynikająca z połączenia dwóch brył również zachwyca. Donica Combo betonowa jest doskonałym przykładem tego, że do osiągnięcia unikalnego wyglądu nie potrzeba wiele. To produkt idealny do upiększenia przestrzeni ogrodowej.

 • Donica betonowa Alva

  24,35 

  Donica wyglądem nawiązuje do gładkiego pnia młodego drzewa. Organiczna powierzchnia daje delikatne i interesujące efekty światłocienia. Przypadnie do gustu wielbicielom nowoczesnego materiału, tradycyjnej formy oraz naturalistycznej koncepcji.

 • Donica betonowa Antila

  399,30 

  Nieskomplikowany, nowoczesny design sprawia, że produkt wyśmienicie komponuje się w przestrzenie biurowe, jak i w domowe zacisze urządzone w stylu industrialnym.

  Takie donice betonowe idealnie nadają się na taras. Dzięki wytrzymałej i stabilnej konstrukcji niestraszny im wiatr, ani mróz. Odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych są inwestycją na lata, ponieważ są także odporne na uszkodzenia mechaniczne. Donice betonowe, które oferujemy charakteryzują się oryginalnym designem i znacznymi gabarytami, co sprawia, że znajdujące się w nich rośliny są w pełni bezpieczne i chronione przed uszkodzeniem.

 • Donica betonowa Antila mała

  137,37 

  Donica Antila mała posiada smukłe linie i prostą formę, których zastosowanie tworzy nowoczesny efekt, nawiązujący jednocześnie do stylu klasycznego. Doskonale sprawdzi w aranżacji domu i ogrodu urządzonego w stylu industrialnym, z powodzeniem można ją też wykorzystać w przestrzeni biurowej jako elegancki element dekoracyjny. Wykonana z betonu architektonicznego, charakteryzuje się podwyższoną odpornością na negatywny wpływ czynników pogodowych oraz wszelkie uszkodzenia mechaniczne, dlatego może być użytkowana również na zewnątrz jako ozdoba tarasu czy werandy. Wytrzymała i stabilna konstrukcja doskonale chroni roślinę przed zniszczeniem. Donicę można uzupełnić o podstawę betonową.

 • Donica betonowa Antila średnia

  238,57 

  Donica Antila średnia stanowi wyjątkowe połączenie nowoczesnego wyglądu ze stylem klasycznym, które uzyskano poprzez zastosowanie smukłych linii i prostej formy betonu architektonicznego. Jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia o charakterze mechanicznym, dlatego idealnie sprawdzi się jako dekoracja industrialnego ogrodu czy tarasu. Może również stanowić pełną elegancji i dobrego stylu ozdobę wnętrza domu czy biura. Donica bardzo dobrze zabezpiecza umieszczoną w niej roślinę dzięki solidnej i stabilnej konstrukcji. Dodatkowo można wyposażyć ją w podstawę betonową.

 • Donica betonowa Asta gładka duża

  150,62 

  Donica Asta duża charakteryzuje się prostą, nieskomplikowaną formą, którą urozmaicają estetycznie rozmieszczone wokół całego jej obwodu, pionowe pręty o gładkiej strukturze. Donica dzięki zastosowaniu betonu architektonicznego doskonale sprawdzi się jako wyszukany element dekoracyjny loftowego wnętrza, szczególnie w towarzystwie donicy żebrowanej. Równie ciekawy efekt można uzyskać poprzez połączenie jej z płytkami strukturalnymi w formie gładkich prętów.

 • Donica betonowa Asta gładka mała

  36,76 

  Donica o prostych kształtach ozdobiona ciekawą strukturą gładkich prętów. Doskonała ozdoba w stylu loftowym. Stanowi piękny dodatek do wnętrza wykończonego Płytkami strukturalnymi pręty gładkie. ASTĘ Gładką doskonale uzupełnia ASTA Żebrowana.

 • Symbol zastępczy

  Donica betonowa Asta gładka średnia

  93,76 

  Donica Asta średnia wyróżnia się prostą formą betonu architektonicznego, która została uzupełniona zdobieniami w postaci gładkich pionowych prętów w zwartej strukturze. Z pewnością będzie stanowić ciekawy dekor w aranżacji wnętrza, szczególnie urządzonego w stylu loftowym. Doskonale będzie komponować się z płytkami strukturalnymi w postaci gładkich prętów. Ciekawym rozwiązaniem dekoracyjnym może być jej łączenie z donicą żebrowaną.

 • Donica betonowa Asta żebrowana duża

  139,90 

  Donica Asta duża charakteryzuje się prostą formą betonu architektonicznego, urozmaiconą pionowymi prętami o gęstej żebrowanej strukturze. Będzie stanowić ciekawy element dekoracyjny w industrialnym wnętrzu. Świetnie sprawdzi się w kompozycji z płytkami strukturalnymi w postaci prętów. Ciekawym rozwiązaniem dekoracyjnym może być jej łączenie z donicą gładką.

 • Donica betonowa Asta żebrowana mała

  32,47 

  Donica Asta mała posiada zdobienia w postaci żebrowanych, równo ułożonych prętów, co przełamuje prostą formę betonu architektonicznego i nadaje jej oryginalnego charakteru. Doskonale sprawdzi się jako ozdoba wnętrza inspirowanego stylem industrialnym, świetnie będzie się też prezentować w towarzystwie płytek strukturalnych w formie prętów czy w połączeniu z donicą o gładkiej strukturze.

 • Donica betonowa Asta żebrowana średnia

  83,94 

  Donica Asta średnia wyróżnia się prostym kształtem wykonanym z betonu architektonicznego, który w połączeniu z pionowymi prętami o żebrowanej strukturze tworzy oryginalny efekt. Zdobienia doskonale pasują do stylu industrialnego, sprawdzą się również jako ozdoba wnętrza urządzonego z wykorzystaniem płytek strukturalnych w formie prętów. Donica żebrowana może stworzyć ciekawą kompozycję dekoracyjną w połączeniu z donicą gładką.

 • Donica betonowa Atenos

  44,65 

  Donica Atenos, wykonana z betonu architektonicznego, posiada zdobienie w postaci motywu roślinnego wykonanego w formie przestrzennej, który został poprowadzony przez cały jej obwód. Ozdobiona florystycznym elementem ornamentacyjnym, inspirowanym stylem prowansalskim, będzie piękną ozdobą wnętrza, ogrodu czy tarasu. Ciekawym rozwiązaniem dekoracyjnym może być łączenie jej z flakonem jednorodnej linii wzorniczej.

 • Donica betonowa Bella 14,8×15,3 cm

  39,24 

  Donica Bella 14,8×15,3 cm wyróżnia się prostą formą, wykonaną z betonu architektonicznego, która w połączeniu z gładką strukturą nadaje całej kompozycji estetycznej i eleganckiej lekkości. Doskonale wyeksponuje roślinę, prezentując jej naturalne piękno, a dodatkowo ociepli wnętrze, stanowiąc wyszukany element dekoracyjny półki czy parapetu.