Gwiazda Luna ( Świecznik ) ozdobna figurka betonowa

Świecznik w kształcie gwiazdy wykonany z betonu architektonicznego z miejscem na cztery świeczki. Znakomicie ozdobi świąteczny stół lub będzie pięknym elementem bożonarodzeniowych aranżacji.

132,34 

Opis

Święta to niezwykły czas, który możemy spędzić z bliskimi, zapominając na chwilę o codziennych troskach. Wyjątkowe chwile wymagają równie wyjątkowej oprawy, z tę z pewnością nadadzą świąteczne dekoracje. Proponowany przez nas świecznik z betonu architektonicznego – stojąca gwiazda – to produkt najwyższej jakości, który doskonale sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynków. Nowoczesny design oraz uniwersalny charakter produktu sprawia, że ozdoba doskonale będzie prezentowała się w zestawieniu z wszelkimi innymi dekoracjami. Świecznik świąteczny w kształcie gwiazdki został wyposażony w miejsce na cztery świeczki. Znakomicie ozdobi świąteczny stół, komodę, jak również taras czy balkon. Beton architektoniczny to materiał, który jest ceniony przez osoby stawiające przede wszystkim na najwyższą jakość produktów. To tworzywo odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, bardzo trwałe i wytrzymałe, jak również łatwe w utrzymaniu czystości. Produkt dostępny jest w świetnej cenie.

 

 

Pakowanie : 

Wymiary (cm) Waga (kg):
Szerokość : 40

Wysokość : 38

Grubość : 7

ok. 6

 

Informacyjnie :

Jeżeli koszt wysyłki jest zbyt wysoki, w celu jego obniżenia, prosimy o rozdzielenie zamówionych przedmiotów i złożenie zamówienia na pojedyncze sztuki.

Głównymi czynnikami wpływającymi na cenę dostawy poszczególnych przesyłek są jej gabaryty, ciężar oraz ilość zakupionych produktów wchodzących w skład zamówienia.

Informacje dodatkowe

Waga 6 kg
Kolor

Antracyt, Biały, Czarny, Melanż miedziany, Melanż zima, Miedziany, Szary

Numer produktu Niedostępny Kategoria Tagi , , ,