Stoliki betonowe

Stoliki betonowe nadają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Sprawdzają się idealnie w przestrzeniach o stylu minimalistycznym i nowoczesnym. Będą wyglądały świetnie również we wnętrzach eklektycznych. Jest to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie innowacyjny design i oryginalne rozwiązania. 

Meble wykonane z betonu odznaczają się niesamowitą trwałością, w czym praktycznie nie mają sobie równych. Znacznie przewyższają swoją wytrzymałością meble wykonane z drewna, czy różnego typu płyt. Stolik betonowy będzie Ci więc służył przez bardzo długi czas.

Mimo, że beton niektórym osobom kojarzy się z materiałem ciężkim i przytłaczającym, nowoczesne meble wykonane z tego surowca prezentują się zaskakująco lekko. Dzięki innowacyjnej technologii stoliki betonowe mogą przybierać najrozmaitsze kształty i cechować się różną grubością ścianek. 

Betonowe stoliki kawowe

Stolik kawowy wykonany z betonu przyciągnie uwagę i będzie prezentował się fantastycznie w nowoczesnym wnętrzu. Jest to też doskonały wybór na taras lub do ogrodu. Do prostych i minimalistycznie urządzonych przestrzeni pasować będzie stolik o opływowych, delikatnych  kształtach. Cienkie ścianki i zaokrąglone krawędzie nadają wrażenia lekkości. Forma taka doskonale komponuje się z zielenią, będzie więc świetnie wyglądać również jako stolik na kwiaty. 

W ofercie naszych produktów uwagę zwracają także niepowtarzalne okrągłe stoliki betonowe, które wspaniale uzupełniają industrialny wystrój domu czy mieszkania. Betonowe stoliki kawowe rewelacyjnie będą się prezentować w otoczeniu materiałów, takich jak kamień, metal, czy drewno. 

Betonowe stoliki ogrodowe

Beton jest materiałem, który idealnie sprawdza się w aranżacjach zewnętrznych. Jako niezwykle wytrzymałe tworzywo, jest odporny na warunki atmosferyczne. Nie będzie tracić więc swoich właściwości pod wpływem słońca, czy deszczu. Jako stoliki ogrodowe wykorzystać można stoły z metalowym szkieletem i betonowym blatem, które można zestawiać ze sobą, tworząc ciekawe kompozycje.

Ciekawą propozycję stanowią też stoły wykonane z palet, wyposażone w blat z betonu architektonicznego. To nietypowe połączenie z pewnością zachwyci miłośników prostoty i nieszablonowych rozwiązań.  

Betonowe stoliki kubikowe

Niezwykle inspirującym elementem są stoliki betonowe kubikowe, które można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc unikalne kompozycje. Możliwości zastosowania kubików ograniczone są tylko przez naszą wyobraźnię. Z powodzeniem mogą one pełnić funkcję stolików na kwiaty lub podstawy pod stoliki kawowe. Mogą też być używane jako półki na książki lub siedziska, po zaopatrzeniu w poduchy.