Strukturalne płyty betonowe

Szukasz nowych płytek? Lubisz pomieszczenia urządzone w minimalistycznym stylu? Poznaj strukturalne płyty betonowe! Ich wygląd to połączenie industrialnej surowości barw z ekstrawaganckim efektem 3D. Ten produkt to  dekoracyjny strzał w dziesiątkę. Stworzony z wysokiej jakości betonu architektonicznego cechuje się wytrzymałością i może służyć Ci przez lata. Zastąp tradycyjne płytki ich strukturalnymi wersjami i odmień Twoje mieszkanie! 

Jakie betonowe płyty strukturalne wybrać? 

Możesz wybrać płyty strukturalne idealnie komponujące się z wnętrzami. Dopasuj ich kolor i rozmiar do Twoich potrzeb! Dowiedz się, jakie rodzaje płyt możesz odnaleźć w naszej ofercie. To na przykład: 

  • płyty strukturalne z żebrowanych prętów mieszanych – ten typ płytek przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie styl minimalistyczny. Płyty z żebrowanych prętów to doskonałe rozwiązanie dla niewielkich mieszkań.  Zapewniają one efekt trójwymiarowości, dzięki któremu możesz nadać głębi swojemu pomieszczeniu. Zastosuj je w łazience lub w kuchni i sprawdź, jak zmienia się Twoja przestrzeń. 
  • płytki strukturalne z gładkich prętów monolitycznych – idealna opcja dla fanów stylu retro. Nadaj swojemu pomieszczeniu unikalnego wyglądu – wybierz kolor płytek i stwórz własną kompozycję na ścianę! Pojedynczy produkt to kwadrat o długości boku 39.5 cm. Płytami strukturalnymi z gładkich prętów możesz ozdobić ścianę salonu lub sypialni, a także udekorować nimi kuchnię. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swój kolor płytek! 
  • płytki strukturalne mozaika  – lubisz estetykę mieszkań w stylu skandynawskim? Teraz możesz odtworzyć ją również w swoim domu. Wybór płyt strukturalnych typu mozaika to sposób na kreatywne zagospodarowanie przestrzeni. Lekko wypukłe, geometryczne kształty odmienią wygląd Twoich pomieszczeń. Ich zastosowanie jest uniwersalne – możesz wykorzystać je w salonie, łazience, a także w przedpokoju i jadalni. Dopasuj kolor płyt strukturalnych do Twojego wnętrza i ciesz się efektami.