Parapety betonowe

Cena (zł)
Grubość
Kolor

Kategorie

Wyświetlanie jednego wyniku

Przed Tobą wybór parapetów do domu? Nie masz pewności, czy ich drewniane, grafitowe lub ceramiczne wersje spełnią Twoje oczekiwania? Wybierz parapety betonowe! Wyróżnia je: 

  • wysoka odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV czy mróz. 
  • trwałość. Parapety betonowe to solidna konstrukcja, w przypadku której trudno o pęknięcia lub uszkodzenia mechaniczne. 
  • uniwersalność. Możesz zastosować parapety betonowe zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na elewacji zewnętrznej. 
  • funkcjonalność. Dopasuj grubość i szerokość parapetu do Twoich potrzeb. 

Szukasz parapetu w oryginalnym kolorze? W naszej ofercie znajdziesz produkty w odcieniach beżu, brązu oraz czerni. Jeżeli chcesz, możesz wybrać również parapety betonowe w barwach bieli i szarości. Dzięki bogatej ofercie kolorystycznej z łatwością dopasujesz parapet do zewnętrznej elewacji Twojego domu. 

Jak dopasować parapet z betonu do wnętrza? 

Chcesz zadbać o wszystkie szczegóły Twojego wnętrza? Wybierz parapety z betonu architektonicznego. W naszej ofercie znajdziesz bogatą ofertę kolorów, dzięki którym dopasujesz parapet zarówno do ramy okiennej, jak i do pomieszczenia. Jak to zrobić? Jeżeli posiadasz białą ramę okienną, postaw na parapety w jasnych barwach. Dzięki nim obszar okienny nabierze lekkości i optycznie powiększy pomieszczenie. W przypadku okien drewnianych najlepszym wyborem staną się parapety brązowe lub beżowe. Eksperymentuj z aranżacją wnętrz i zrealizuj wszystkie swoje pomysły! 

Potrzebujesz parapetu o niestandardowej długości? Skontaktuj się z nami! Możesz precyzyjnie zaplanować dodatkową przestrzeń, powiększyć blat kuchenny lub uzyskać dodatkową półkę na pamiątki. Efekt, którego oczekujesz, osiągniesz dzięki indywidualnemu dopasowaniu rozmiaru parapetu. U nas znajdziesz produkty o grubości 2, 2,5 oraz 3 cm. Długość możesz wybrać samodzielnie – wystarczy, że poinformujesz nas, jakich rozmiarów parapetu potrzebujesz. Uczyń swoją przestrzeń bardziej funkcjonalną i postaw na parapety z betonu architektonicznego.