O NAS

Historia naszej działalności

Powstaliśmy w roku 2012 jako firma C4Y (zapraszamy na stronę www.fontannymiejskie.pl). Profil firmy to kompleksowe, ciśnieniowe mycie powierzchni przemysłowych (m. in. fontann), a od 2013 roku konserwacja i utrzymanie fontann oraz basenów. Działamy na terenie całej Polski.

W roku 2015 wybudowaliśmy samodzielnie pierwszą fontannę miejską. Od tego momentu budujemy fontanny, baseny, jak również nawierzchnie z kostki brukowej i granitowej.

Inwestycje realizujemy całościowo począwszy od dostarczenia projektu, kompletnej dokumentacji technologicznej fontann i basenów, poprzez projekt i wykonanie małej architektury, terenów zielonych oraz nawierzchni z kostki betonowej lub granitowej. Dostarczamy kompletną technologię fontanny lub basenu; montujemy, programujemy oraz uruchamiamy.

Obecnie podstawowa działalność firmy C4Y to nadal budowa i serwisowanie fontann oraz basenów wraz z aranżacją i wykonawstwem małej architektury.

W oparciu o zdobyte wieloletnie doświadczenie naszego zespołu, wychodząc naprzeciw obecnym trendom i oczekiwaniom rynku, utworzyliśmy spółkę Brukpool S.C. w roku 2020. Strategicznym kierunkiem działań firmy Brukpool S.C. są usługi, w ramach generalnego wykonawstwa, jako autoryzowany przedstawiciel czeskiej firmy Niveko – jednego z niekwestionowanych liderów branży basenowej w Europie, a także firmy BRUK-BET – uznanego polskiego producenta kostki brukowej i innych innowacyjnych materiałów budowlanych.

Na przełomie roku 2019/2020 rozpoczęliśmy budowę obiektu ekspozycyjnego, w Jasinie k/Poznania przy ul. Poznańskiej 30. W ramach tego projektu będziemy eksponowali basen firmy Niveko wraz z nawierzchniami marki BRUK-BET oraz przykładową aranżację terenów zielonych i małej architektury.

Dotychczasowe doświadczenia i sukcesy w połączeniu z nowoczesnymi technologiami, perfekcyjne wykonawstwo, terminowość i elastyczne formy finansowania są gwarancją najwyższej jakości naszych usług.

8

Lat doświadczeń

2020

Powstanie spółki Brukpool

100

Setki zadowolonych klientów

Masz pytania? Skontaktuj się z nami tel. 504 485 169