Lampy LED

Lampy LED są niezwykle korzystnym wyborem do każdej przestrzeni, zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Rozwiązanie to jest nie do przecenienia pod względem oszczędności oraz ekologii. Oferujemy szeroki wachlarz wyboru produktów oświetleniowych, bazujących na tej technologii. Lampy te przeznaczone są przede wszystkim do ogrodu i na taras. Emitując delikatne światło, tworzą niesamowity nastrój i dopełniają aranżację przestrzeni.

Lampy LED – funkcjonalność i estetyka

Lampy LED dzięki niskiemu zużyciu energii elektrycznej działają bardzo długo, dlatego nie musisz martwić się częstą wymianę diod. Ich niewątpliwą zaletą jest również generowanie mniejszej ilości odpadów w porównaniu do tradycyjnych żarówek. Wybierając oświetlenie LED oszczędzasz pieniądze, zapewniasz sobie komfort użytkowania, a także dbasz o środowisko.

Ponadto lampy LED znajdujące się w naszym sklepie cechują się wyjątkową stylistyką, która rewelacyjnie pasuje do nowoczesnych przestrzeni. Warto zwrócić uwagę na prostotę form, która idzie w parze ze starannym wykonaniem. Lampy LED stworzone zostały z najwyższej klasy materiałów, dlatego będą Ci służyć przez bardzo długi czas. 

Lampy ogrodowe LED

Inspiracją do projektów jest przede wszystkim minimalizm – formy takie są bowiem eleganckie, uniwersalne i ponadczasowe. Dzięki prostym, geometrycznym kształtom lampy LED nie zaburzają harmonii przestrzeni, a jednocześnie doskonale łączą się z zielenią. Dlatego stanowią idealne wyposażenie do ogrodu. 

W ofercie znajdziesz lampy w formie kul oraz lampy o smukłym, opływowym kształcie (lampy DUSZEK). Nietypową dekorację stanowią kule Fil de Fer, utworzone z aluminiowego drutu i wyposażone w niewielkie żarówki. Bazują one na słynnym projekcie Enzo Cattelaniego. Emitowane światło przedostając się przez ażurową powierzchnię stworzy niesamowity klimat w każdej przestrzeni.

Nasze lampy LED występują w różnych rozmiarach. Możesz więc wybrać odpowiednią wersję lub nabyć całą kolekcję lamp z danego rodzaju, aby utworzyć z nich ciekawe aranżacje.