Kudo kinkiet ścienny betonowy

Kompaktowy, sześcienny kinkiet dedykowany jest do nowoczesnych wnętrz, które wymagają intrygujących dodatków. Prosta, surowa forma skomponuje się swobodnie z każdym stylem. Strumienie światła rozchodząc się w górę i w dół dają niezwykłe efekty świetlne. Kudo jest niebanalną ozdobą aranżacji ściennej

208,36 238,13 

Opis

kudo 01

Pakowanie:

Źródło światła Napięcie Moc  Oprawa (gwint) Stopień ochrony  Wymiary (cm)
Waga (kg)
Żarówka
LED
230V 7,5 W/560 lm G9 IP20 10 x 10 x 10 ok. 1,15
12,5 x 12,5 x 12,5  ok. 1,8

Sprzedaż z żarówkami.

 

Wnętrza nowoczesne, które odzwierciedlają styl industrialny, skandynawski czy minimalistyczny charakteryzują się pewnymi szczególnymi cechami, takimi jak duże przestrzenie, w których króluje prostota formy, bryła geometryczna i surowy, wręcz ascetyczny design. Materiały takie jak beton, cegła, metal, szkło, kamień to tworzywa bardzo chętnie wykorzystywane w aranżacji pomieszczeń w takich stylach. Dodatki w postaci lamp, świeczników, donic i kinkietów to bardzo oryginalne elementy wyposażenia, które są intrygujące, atrakcyjne i zawsze wybijają się na pierwszy plan.
Kinkiet na ścianę z kamienia czy cegły doskonale wkomponuje się w każde, nowoczesne wnętrze. Ze względu na prostą, geometryczną formę może stanowić efektowny element wyposażenia wnętrz w stylu loft, ale świetnie sprawdzi się także w innych aranżacjach. Ze względu na dużą uniwersalność i klasyczny, ponadczasowy kształt doskonale współgra nie tylko ze ścianą z betonowej płyty, ale także będzie atrakcyjnym akcentem na ścianie pomalowanej farbą czy na odpowiednio dobranej tapecie.
Kinkiety na ścianę z cegły lub kamienia to produkty nowoczesne, które dają piękną grę światła i cienia na ścianie, tworząc niesamowite efekty świetlne.

 

Czas realizacji zamówienia na ten produkt to ok. 14 dni.

 

Informacyjnie :

Jeżeli koszt wysyłki jest zbyt wysoki, w celu jego obniżenia, prosimy o rozdzielenie zamówionych przedmiotów i złożenie zamówienia na pojedyncze sztuki.

Głównymi czynnikami wpływającymi na cenę dostawy poszczególnych przesyłek są jej gabaryty, ciężar oraz ilość zakupionych produktów wchodzących w skład zamówienia.

Informacje dodatkowe

Waga 1,8 kg
Kolor

Biały, Czarny, Szary

Rozmiar

10x10x10, 12,5×12,5×12,5

Numer produktu Niedostępny Kategoria Tagi , ,