FOTOWOLTAIKA

Z Bruk-Bet Fotowoltaika zapewniamy polskie produkty z 10 letnim doświadczeniem. Spełniając międzynarodowe standardy jakościowe gwarantujemy Państwu bezproblemowe panele w różnych wariantach. W naszej ofercie znajdują się standardowe moduły 60 i 72 ogniwowe czyli Extreme oraz Nivo Extreme, a także wyjątkowa seria modułów 66-ogniwowych, Extreme Plus.

Najwyższa jakość daje Państwu aż do 30 lat gwarancji na moc, do 15 lat gwarancji produktowej oraz do 10 lat na falownik. Można się śmiało pochwalić rekordową sprawnością 20,32%. Wytrzymałość paneli udowadniają testy przyśpieszonego starzenia, które odzwierciedlają rzeczywiste zużycie modułu przez kilkadziesiąt lat pracy. Niesamowita odporność na grad, obciążenia, szok termiczny czy wysoką temperaturę przy dużej wilgotności są kolejnym potwierdzeniem wytrzymałości tych paneli.

Bruk-bet PV jako jedyna marka w Polsce ma do dyspozycji moduły BB ECO czyli świetny zamiennik produktów standard. Wyróżnia się swoją ceną, 12 letnią gwarancją produkcyjną i 25 letnią gwarancją na moc oraz wysoką wydajnością na poziomie 19,03% / 19,36% a także szybkim i łatwym montażem. BB ECO posiadają wymagane w branży certyfikaty (IEC 61215, IEC 61730) i są testowane w Polsce.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://fotowoltaika.bruk-bet.pl/ oraz na https://bbpv.pl/ oraz zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć z instalacji naszych zadowolonych klientów w galerii inspiracji.