Donice z betonu architektonicznego

Cena (zł)
Kolor
Rozmiar

Kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 46

Beton architektoniczny cechuje się ogromną plastycznością, dzięki temu nadawać można mu wielorakie kształty. Dlatego doniczki wykonane z tego surowca odznaczają się nie tylko trwałością, ale też wyjątkową elegancją. Produkty z naszego sklepu to niezwykle estetyczne formy, dopasowane zarówno do stylów surowych, loftowych, jak i eklektycznych oraz klasycznych. Mogą też stanowić ozdobne detale, idealne na prezent dla bliskiej osoby.

Moda i funkcjonalność

Donice z betonu architektonicznego wpisują się we współczesny trend wykorzystywania tego surowca we wnętrzach i ogrodach. Jest to rozwiązanie nie tylko gustowne, ale też praktyczne. Doniczka betonowa jest stabilna i trwała, dlatego będziesz cieszyć się nią przez długi czas. Nie musisz martwić się o to, że zaszkodzą jej niekorzystne warunki panujące na zewnątrz, takie jak nadmierne słońce, deszcz, czy silny wiatr. 

Z donicami wykonanymi z betonu doskonale będą komponowały się różnorodne kwiaty, które zwykle sadzone są na balkonie i rabatach w ogrodzie. Bardzo efektownie wyglądają w nich zwłaszcza rośliny, wyróżniające się zwisającym pokrojem. W donicach takich można zaprojektować bardzo ciekawe kompozycje, wykorzystując kilka gatunków roślin. 

Doniczki z betonu architektonicznego – szeroki wybór form

W naszym sklepie znajdziesz ogromną gamę produktów, które możesz bez problemu dopasować do wielu aranżacji. Gładkie doniczki o walcowatym lub stożkowatym kształcie, takie jak donica betonowa Antila to wymarzone ozdoby w industrialnych wnętrzach i nowoczesnych ogrodach. Takie proste konstrukcje będą stanowiły znakomitą oprawę dla ozdobnych krzewów lub kwiatów, zwłaszcza o formie wiszącej. 

Donice z betonu mogą przyjmować też niebanalne geometryczne kształty, takie jak wielościany złożone z nieregularnych płaszczyzn. Do wyboru są formy o barwie jednolitej lub wersje kolorystyczne wyróżniające się efektownymi smugami, przywodzącymi na myśl naturalne formacje skalne.

W ofercie posiadamy również urocze niewielkie doniczki, zdobione oryginalnymi motywami przyrodniczymi i antropomorficznymi. Są tu np. donice w kształcie dyni. Jeśli szukasz upominku dla bliskiej osoby, to donica z betonu architektonicznego okaże się idealna!