Donice betonowe

Cena (zł)
Kolor
Rozmiar

Kategorie

Wyświetlanie 1–48 z 50 wyników

Donice betonowe to modne i praktyczne rozwiązanie, które możesz zastosować zarówno w domu, jak i na tarasie, czy w ogrodzie. Beton jest trwałym surowcem, z którego kształtować można różnorodne formy. Dlatego wśród produktów firmy Lime Store każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. 

Wykonana z betonu donica będzie fantastycznie wyglądać w nowoczesnych wnętrzach, których właściciele stawiają na prostotę i minimalizm. Można jednak też bez problemu wkomponować ją w przestrzeń o bardziej klasycznym charakterze. Wielość form i barw donic betonowych Lime Store zapewnia ogromną ilość możliwości i dopasowania elementów do różnych stylów. 

Dlaczego warto wybrać donice betonowe?

Najważniejszą zaletą betonu, z praktycznego punktu widzenia jest jego wytrzymałość. Z tego względu donice betonowe będą doskonałym wyborem zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz. Charakteryzują się odpornością na zmienne warunki atmosferyczne – ich struktury nie zniszczą promieniowanie słoneczne, wilgoć, czy niskie temperatury. 

Rośliny ustawione na tarasie w lekkich doniczkach plastikowych lub ceramicznych często przewracają się pod wpływem silnego wiatru. Możesz jednak mieć pewność, że takie wypadki nie przytrafią się, jeśli wybierzesz solidne donice betonowe. Mają one odpowiednią wagę, co czyni je idealnym zabezpieczeniem dla Twoich roślin. 

Donice betonowe do domu i ogrodu

W ofercie znajdziesz wiele niepowtarzalnych donic o różnych rozmiarach, które mają zastosowanie zarówno w domu, jak i w ogrodzie. W małych, eleganckich doniczkach domowych wspaniale będą prezentowały się niewielkie sukulenty czy kaktusy. W większych donicach możesz posadzić różne rośliny ozdobne, posiadające zwarty system korzeniowy. 

Proponujemy Ci donice o różnorodnych formach i kolorach. Donice betonowe do wnętrz mogą przyjmować zarówno formy proste, jak i bardziej wyszukane. Wyjątkowo intrygującą propozycją są donice, nawiązujące swoim wyglądem do struktury drewna. Znajdziesz tu również ozdobne donice o interesujących wzorach geometrycznych, florystycznych, pionowych wyżłobieniach, a także eleganckiej, gładkiej powierzchni. 

Donice betonowe do ogrodu występują także w różnych formach. Niezależnie od tego, czy wolisz styl minimalistyczny, czy chcesz postawić na oryginalne wzory, na pewno znajdziesz donice pasujące do aranżacji Twojego ogrodu. Ciekawym, a zarazem funkcjonalnym rozwiązaniem są również donice z oświetleniem LED, które subtelnie rozświetlą przestrzeń.