Dekory ścienne donat

Niezwykle atrakcyjnym i dość rzadko spotykanym elementem dekoracyjnym, który ze względu na mnogość dostępnych kolorów, można idealnie dopasować do niejednej tworzone aranżacji, jest dekor ścienny Donat.

16,37  & Free Shipping

Opis

Ten unikatowy, nowoczesny, a zrazem dość charakterystyczny motyw, który z pewnością będzie się wyróżniał na tle innych, wykorzystanych dekoracji, został wykonany z betonu architektonicznego. Z kolei jego wyjątkowy urok, pozwoli nadać wnętrzu odrobinę przytulności. Dodatkowo ze względu na swój niepowtarzalny charakter, dekor ścienny Donat z pewnością będzie w stanie zachwycić niejednego Twojego gościa.

 

Pakowanie : 

Wymiary (cm) Waga (kg):
Średnica :                 11,0

Grubość  :                  3,0

 81 sztuk / na m2

ok. 0,42

Informacyjnie :

W razie pojawienia się takiej sytuacji, w której będziemy mieli do czynienia ze zbyt wysokimi kosztami przesyłki, należy rozdzielić naszą przesyłkę – zamówione towary na pojedyncze sztuki, składającym tym samym ponownie zamówienie.

Wśród czynników, które w największym stopniu determinują cenę związaną z dostawą zamówionych przedmiotów, należy uwzględnić ciężar, gabaryty, a także ilość zakupionych towarów, które znajdziemy w zamówionej przez nas przesyłce.

Informacje dodatkowe

Waga 0,42 kg
Wymiary Brak danych
Kolor

Antracyt, Biały, Czarny, Melanż miedziany, Melanż zima, Miedziany, Szary

Numer produktu Niedostępny Kategoria Tagi ,