Dekory ścienne aria 3D

Decydując się na dekory ścienne ARIA 3D, otrzymujemy wręcz nieograniczone możliwości pod względem aranżacyjnym, zwłaszcza, że występują w kilku, niekiedy bardzie ciekawych kolorach. Tak naprawdę jedynymi ograniczeniem we wspomnianym zakresie jesteśmy my sami. W momencie puszczenia wodzy fantazji, jesteśmy w stanie stworzyć szereg wyjątkowych kompozycji, które będą w stanie zachwycić nie tylko Ciebie, ale także niejednego Twojego gościa. Ciekawym rozwiązaniem jest zestawienie płytek/dekorów w kilku różnych wariantach kolorystycznych. Pozwoli to na uzyskanie zarówno pięknej, jak i oryginalnej ściany, która da możliwość stworzenia nowoczesnego wnętrza. Warto jest jednak pamiętać, że nieodłącznym elementem w przypadku wyboru ARIA 3D, jest inny bardzo ciekawy i wyjątkowy wyrób, jakim jest dekor ścienny OPERA 3D.

52,39  & Free Shipping

Opis

Pakowanie : 

Wymiary (cm) Waga (kg):
Długość krawędzi zewn. : 17,1

Szerokość dekoru :        29,62

Szerokość najdłuższa :   34,20

Wklęsłość : ok.:               4,0

ok. 4,5

Informacyjnie:

W przypadku pojawienia się takie sytuacji, że koszty przesyłki, wynikające ze złożenia zamówienia są zbyt wysokie, warto jest skorzystać z możliwości podzielenia paczki na pojedyncze sztuki. Oczywiście wówczas należy złożyć ponownie zamówienie.

W końcu powinniśmy pamiętać, że bardzo duży wpływ na cenę dostawy zamówionych przez nas przedmiotów, mają takie czynniki jak zarówno ciężar, gabaryty, jak i ilość wybranych/zakupionych wyrobów, które wchodzą w skład złożonego zamówienia.

Informacje dodatkowe

Waga 4,5 kg
Wymiary Brak danych
Kolor

Antracyt, Biały, Czarny, Melanż miedziany, Melanż zima, Miedziany, Pudrowy róż, Szary, Zima

Numer produktu Niedostępny Kategoria Tagi ,