Dekoracje do domu

Cena (zł)
Kolor
Rozmiar

Kategorie

Styl industrialny cechuje się surowością i minimalizmem, jednak powinno w nim zabraknąć dekoracji o odpowiedniej formie, które wzbogacą przestrzeń i nadadzą jej niepowtarzalnego charakteru. W tej roli idealnie sprawdzą się dekoracje do domu wykonane z betonu, który jest materiałem wręcz niezbędnym w tego typu aranżacjach.

Dekoracje z betonu architektonicznego – zalety

Ozdoby wyprodukowane z użyciem betonu mają niezwykle oryginalny i nowoczesny charakter. Zastosowane z umiarem w minimalistycznym wnętrzu będą doskonale uzupełniały przestrzeń. Beton architektoniczny jest surowcem trwałym i łatwym w obróbce, a zarazem posiada niesamowitą fakturę. Dzięki temu z materiału tego wykonać można nietuzinkowe dekoracje, które z pewnością zachwycą entuzjastów prostych, lecz gustownych form. W projektach Lime Store beton często połączony jest z innymi materiałami, takimi jak szkło, czy drewno. Surowce te również sprawdzają się świetnie w stylistyce industrialnej jako dekoracje do domu, które doskonale wpływają na wygląd przestrzeni.

Betonowe dekoracje do domu – do jakich wnętrz?

Betonowe elementy dekoracyjne są wymarzonym dopełnieniem wnętrz w stylach nowoczesnym, industrialnym, czy skandynawskim, ale nie tylko. Mogą one stanowić interesujące akcenty również w przestrzeniach urządzonych w konwencji tradycyjnej. Warto rozważyć ich zastosowanie np. we wnętrzach rustykalnych.

Ozdoby betonowe na różne okazje

Beton architektoniczny jest niezwykle plastycznym materiałem, z którego można wyczarować unikatowe przedmioty. Dzięki jego charakterystycznej fakturze i różnorodnych zabarwieniach wykonane z niego figurki mają niebanalny charakter. Posiadamy w swojej ofercie nietuzinkowe betonowe dekoracje, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Jest to ciekawa propozycja dla miłośników prostoty, którzy zmęczeni są nadmiarem świecących, różnokolorowych ozdób. Ozdoby betonowe Lime Store zapewnią świąteczną atmosferę bez nadmiaru świecidełek. Betonowe figurki są również interesującym prezentem dla osoby, ceniącej sobie elegancję i minimalizm.