Cegła łupana elewacyjna

Cegła łupana elewacyjna to przykład produktu, który ze względu na połączenie niespotykanego wyglądu z doskonałymi parametrami technicznymi, daje szerokie możliwości zastosowania. Nic więc dziwnego, że jest materiałem bardzo chętnie wykorzystywanym podczas tworzenia zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych elewacji, na co z pewnością niemały wpływ ma również fakt, że występuje w wielu wariantach kolorystycznych. Jej łupana struktura pozwala niejednemu wnętrzu nadać odrobinę surowości i industrializmu, dzięki czemu zbudujemy taką atmosferę w pomieszczeniu, w przypadku którego będziemy mogli liczyć na poczucie spokoju i wyciszenia. Dodatkowo ze względu na dużą odporność na uszkodzenia, a także wysoki poziom ochrony przed wilgocią, cegła łupana elewacyjne może być wykorzystywana praktycznie wszędzie. Jedynym ograniczeniem w jej zastosowaniu jest tak naprawdę wyobraźnia i inwencja posiadacza.

3,45 4,28 

Opis

Pakowanie:

Ilość

Szt./paleta

Wymiary (cm) Waga

 (kg/szt.)

Waga (kg/paleta) Kolor Cena brutto

(pln/szt.)

720 szt. 27×3,5×6,5 ok. 1,6 ok. 1152 Szary 3,45
Brązowy

Czarny

3,92
Biały

Pustynia

Lato

Jesień

Zima

4,27

Informacyjnie :

Osoby, w których przypadku okazało się, że koszty dostawy zamówionych towarów są zbyt wysokie, powinny rozważyć możliwość podzielenia przesyłki na pojedyncze sztuki, co jak wiadomo wiąże się z ponownym złożeniem zamówienia.

Wśród czynników, które będą miały największy wpływ/przełożenie na cenę dostawy, znajdziemy takie kwestie jak ciężar, gabaryty oraz ilość zakupionych przedmiotów, które wchodzą w skład naszej przesyłki.

Informacje dodatkowe

Waga 1152 kg
Wymiary 27 × 3,5 × 6,5 cm
Kolor

Biały, Brązowy, Czarny, Jesień, Lato, Pustynia, Szary, Zima

Numer produktu Niedostępny Kategoria Tag