Betonowy blat kuchenny

Betonowy blat kuchenny, który znajdziesz w ofercie naszego sklepu, charakteryzuje się wysoką jakością, twardością oraz świetnym designem. Ponadto jest on nowoczesny i funkcjonalny. Blat wykonany jest z betonu architektonicznego, dzięki czemu jest idealnym połączeniem praktycznych zalet z wyjątkową estetyką. Ten produkt jest bardzo praktyczny, a przy tym ma niesamowicie naturalny wygląd. Przetarcia i przebarwienia stanowią zalety materiału, dzięki nim jest on unikatowy oraz zjawiskowy.

1393,05 1547,83 

Opis

Betonowy blat kuchenny, który znajdziesz w ofercie naszego sklepu, charakteryzuje się wysoką jakością, twardością oraz świetnym designem. Ponadto jest on nowoczesny i funkcjonalny. Blat wykonany jest z betonu architektonicznego, dzięki czemu jest idealnym połączeniem praktycznych zalet z wyjątkową estetyką. Ten produkt jest bardzo praktyczny, a przy tym ma niesamowicie naturalny wygląd. Przetarcia i przebarwienia stanowią zalety materiału, dzięki nim jest on unikatowy oraz zjawiskowy. Podana cena dotyczy metra bieżącego produktu.

Wykonanie otworów wg projektu klienta ( zlew, bateria itp. ) wg wyceny indywidualnej

Pakowanie:

Wymiary (cm) Grubość Waga (kg)
60 x długość
wg indywidualnego
zamówienia klienta
3
4

Towar dostępny wraz z wysyłką pod indywidualne zamówienie, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Blat kuchenny z betonu idealnie wpasowuje się do pomieszczeń, które zaaranżowane zostały zgodnie ze stylem industrialnym, nowoczesnym lub minimalistycznym. Oryginalna i nietuzinkowa struktura stanowi wyjątkową ozdobę pomieszczeń kuchennych. Warto także nadmienić, że trwałość i wysoki poziom odporności na niekorzystne czynniki, takie jak zarysowania, czy pęknięcia sprawia, że blat idealnie sprawdza się w każdej kuchni. Miejmy także w pamięci, że beton architektoniczny na blat kuchenny to materiał niezwykle ceniony ze względu na wiele zalet, do których zalicza się wysoki poziom estetyki, nowoczesne i modne wzornictwo, funkcjonalność i wygoda użytkowania. Dzięki dużym walorom użytkowym i estetycznym idealnie nadaje się do aranżacji wnętrz nie tylko kuchni.

Informacje dodatkowe

Wymiary Brak danych
Kolor

Biały, Czarny, Szary, Antracyt, Miedziany, Melanż zima, Melanż miedziany

Rozmiar

Grubość 3 cm, Grubość 4 cm

Materiał

Beton architektoniczny

Numer produktu Niedostępny Kategoria Tagi ,