Słój szklany z podstawą betonową Mensa

Ten szklany słój z podstawą betonową mensa stanowi perfekcyjną dekorację do domu. Akcesorium to idealnie sprawdzi się do kompozycji z mchu i niewielkich roślin. Może on również posłużyć jako świecznik, betonowa podstawa z kolei sprawdzi się jako patera na owoce.

104,55 

Opis

Pakowanie :

Wymiary (cm) Waga (kg):
ø 12,0 x 26,5 x 29,7 ok. 0,33

 

Jeżeli poszukujesz inspiracji na samodzielne zaaranżowanie pomieszczenia niewielkim kosztem, to warto zastanowić się nad zakupem słoju, który znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Za pomocą tego produktu będziesz w stanie dodać do pomieszczenia nieco naturalności. Jest to idealna podstawa, by wykonać kompozycję DIY – klosz na las w słoiku zapewnia szereg możliwości do wykonania w prosty sposób, we własnym domu. Oprócz tego, że ta dekoracja prezentuje się wspaniale, to dodatkowo dzięki możliwości wykonania w niej samodzielnej kompozycji stworzenie nowego ekosystemu może być dla Ciebie świetną rozrywką. Niełatwo znaleźć inny element, którego ceny są tak niskie, a który może wnieść tyle świeżości do naszego domu.

Słój szklany z podstawką betonową Mensa to duży szklany pojemnik wykonany z grubszego szkła. Dzięki materiałowi, z którego został wykonany, może cieszyć się trwałością przez wiele lat. Bez żadnego problemu włożysz wszelkie akcesoria do środka – zapewnia to otwór o sporej średnicy. Dzięki betonowej podstawie słój prezentuje się modnie i estetycznie. Ten produkt cechuje się dużą uniwersalnością, ponieważ idealnie wkomponuje się w pomieszczenie zaaranżowane zgodnie ze stylem klasycznym, jak i nowoczesnym. Ciekawym rozwiązaniem będzie połączenie słoju z innymi elementami wykonanymi z betonu architektonicznego – dzięki takim kolorom może świetnie wpasować się do modernistycznego wnętrza lub jednocześnie może współgrać z innymi kolorami na zasadzie kontrastu.

Nasz produkt może wyzwolić z Ciebie pokłady kreatywności i pomysłowości. Z łatwością możesz go wykorzystać jako świecznik, a betonową podstawę użyć jako paterę na owoce. Oprócz tego można go wykorzystać jako lampion podczas spotkania towarzyskiego lub jako wazon – jego kształt będzie skutecznie przyciągał wzrok. Masz ogrom możliwości, aby w pełni wykorzystać swoją kreatywność i stworzyć ciekawą i przykuwającą wzrok aranżację.

 

Informacyjnie :

Jeżeli koszt wysyłki jest zbyt wysoki warto rozdzielić zamówione przedmioty i złożyć zamówienie na pojedyncze sztuki. Dzięki temu obniżą Państwo cenę przesyłki. Głównymi czynnikami wpływającymi na cenę dostawy poszczególnych przesyłek są jej gabaryty, ciężar a także ilość zakupionych produktów.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Kolor

Antracyt, Biały, Czarny, Melanż miedziany, Melanż zima, Miedziany, Szary

Numer produktu Niedostępny Kategoria Tagi , ,