Beton i szkło

Nieszablonowe połączenie betonu architektonicznego oraz szkła pozwala na stworzenie niezwykłych ozdób, które wspaniale będą prezentować się w Twoim domu. Nie są one zarezerwowane tylko do wnętrz loftowych i industrialnych, ale doskonale będą wyglądały także w przestrzeniach urządzonych w innych stylach. W ofercie znajdziesz piękne i stabilne butelki oraz wazony, które sprawdzą się w różnych aranżacjach florystycznych. Są tu również gustowne lampiony oraz nietuzinkowe ozdoby świąteczne. Dekoracje z oferty Lime Store można wykorzystać na wiele różnych sposobów, są więc inspiracją do kreowania niepowtarzalnych aranżacji.

Ozdoby z betonu i szkła do domu

Produkty firmy Lime Store wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dlatego zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. W swoich projektach Lime Store stawia na prostotę i elegancję, dlatego są one ponadczasowe oraz uniwersalne. W ofercie znajdziesz m.in. wyjątkowo piękne butelki szklane z betonową podstawą, które wspaniale będą prezentowały się na stole czy komodzie. Idealnie sprawdzą się przy tworzeniu dekoracyjnych bukietów. Można też umieścić w nich inne elementy, takie jak kamyki, kolorowy piasek, czy muszle i zaaranżować niepowtarzalną kompozycję.

Duże szklane klosze z kolei będą fantastyczną bazą do stworzenia tak modnej ostatnio dekoracji, jaką jest las w szkle. Klosz sprawdzi się w tym przypadku lepiej niż butelka, czy słój, gdyż łatwiej będzie pielęgnować rośliny, a w razie potrzeby je również je wyciągnąć. Zamknięty „las” utworzy też swój własny mikroklimat, który nie będzie wymagał wiele uwagi. 

Oryginalne lampiony

Wśród betonowo-szklanych ozdób znajdują się także ciekawe lampiony, dzięki którym Twoje wnętrze zyska wyjątkowy charakter. Do wyboru są lampiony różnych wielkości oraz kształtów. Istnieje też możliwość dobrania koloru podstawki – może mieć ona jednolitą, barwę lub ciekawe przebarwienia, charakterystyczne dla naturalnych kamieni. 

W lampionach wystarczy umieścić świeczki i wieczorem będą stanowiły wspaniały dodatek, rozświetlający wnętrze. Możesz także wykorzystać je do umieszczenia innych ozdób, czy jako oryginalne wazony. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Warto zwrócić uwagę też na ciekawe dekoracje świąteczne w kształcie choinek. Mogą one pełnić również funkcję lampionów, ponieważ składają się z dwóch części – szklanego klosza i betonowej podstawki. Taka elegancka dekoracja to też wspaniały pomysł na świąteczny prezent.