BASENY

Baseny Niveko to połączenie zalet basenu tradycyjnego, betonowego, dającego nieograniczone możliwości projektowania wymiaru, designu w postaci gotowej niecki, dostarczanej na miejsce inwestycji. Montaż i instalacja zajmują zaledwie klika dni.

Niveko s.r.o. – to ponad 20 lat doświadczeń, 70 wykwalifikowanych pracowników i ponad 450 projektów zrealizowanych w ciągu roku. Lata pracy i nabyte doświadczenia sprawiły, że Niveko zdobyło popularność i zaufanie klientów w całej Europie. Wnikliwa obserwacja zmieniających się trendów oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii sprawiły, że baseny Niveko stały się synonimem nowoczesnej stylizacji i wysokiej jakości.

Więcej o firmie Niveko zobacz na: www.niveko-pools.com


Oficjalnym, certyfikowanym partnerem firmy Niveko w Polsce jest: Brukpool S.C.

W ofercie firmy znajdują się następujące wersje basenów skimmerowych:

  • TOP LEVEL z podwyższonym poziomem wody
  • INVISIBLE wymyślona i opatentowana w odmiennej formie

Oraz następujące wersje basenów przelewowych:

  • MULTI standardowo wykończona kratką PVC lub kratką wykonaną z kamienia
  • INFINITY dająca wrażenie nieskończoności, idealnie nadająca się do terenów o zróżnicowanym poziomie
  • ADVANCE będąca połączeniem dwóch kamiennych elementów
  • EVOLUTION minimalistyczna, gdzie przejście pomiędzy taflą wody a otoczeniem daje wrażenie integralności
  • UNDERFLOW zindywidualizowana, umożliwiająca ujście wody pod otaczającym tarasem, eliminując jednocześnie wszelkie krawędzie rynien przelewowych

KSZTAŁT BASENU

Nie ma określonego kształtu, wymiaru basenu Niveko. Jest on dostosowywany do Państwa potrzeb i oczekiwań. Ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia. Każdy basen jest inny, indywidualny, dostosowany do preferencji Inwestora.


Baseny produkowane są ze specjalnego, wyprodukowanego i opatentowanego przez Niveko tworzywa, które jest odporne na promieniowanie UV, dlatego też zachowuje nowość i świeżość przez kilkadziesiąt lat.

SCHODY DO BASENU

Zwyczajowo baseny Niveko wyposażone są w schody wejściowe. W ofercie jest kilka możliwości, od najbardziej klasycznych (Modern), poprzez wersję wykonaną z kamienia (Milano) czy inną, np. Apollo. Schody, tak jak baseny, mogą być wykonane stosownie do potrzeb, oczekiwań i pomysłów przyszłych użytkowników.

PRZYKRYCIA BASENOWE

Basen może zostać wyposażony w automatyczne, nadwodne przykrycie, które obniży koszty eksploatacji oraz pozwoli utrzymać czystość. Przykrycie basenowe pozwala nadto utrzymać temperaturę wody, i co najważniejsze, podnosi bezpieczeństwo zarówno użytkowników jak i osób trzecich. Automatyczna roleta basenowa to rozwiązanie nowoczesne, a jednocześnie najlepsze pod względem użytkowym.

DLA KONESERÓW NIVEKO PLUS

Seria Niveko Plus to nie tylko jakość i funkcjonalność, ale również unikalny design i struktura materiałów, nastawione na najdrobniejsze szczegóły, które będą wyjątkowymi elementami całej przestrzeni urbanistyczno-architektonicznej Inwestorów.

Specjalnie dobrane elementy najwyższej jakości, produkowane specjalnie dla Niveko Plus, są montowane w basenie w sposób jednolity, licowany ze ścianą basenu, przez co sprawiają, że basen jest wyjątkowy, niepowtarzalny.

Niveko Plus to koncentracja na najdrobniejszych szczegółach, gwarantująca elegancję w każdym wymiarze.

DLA WYMAGAJĄCYCH nPOOL CONTROL

nPooL Control – najnowocześniejsze rozwiązanie, zapewniające kontrolę i sterowanie basenem przez smartfona, praktycznie z każdego miejsca na kuli ziemskiej. Ta technologia umożliwia stały podgląd parametrów, dzięki któremu basen zawsze będzie w idealnej „kondycji”. System jest zintegrowany z systemem firmy, opiekującej się basenem, dlatego też wszystkie problemy są rozwiązywane bez konieczności osobistego kontaktu. System jest zindywidualizowany, intuicyjny w użytkowaniu, gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć wszystko pod kontrolą.